Možnosti využitia

Nová generácia domácnosti na dosah

Kompatibilita

Kvôli systému Loxone nemusíte kupovať špeciálne svietidlá, systém dokáže pracovať s klasickými žiarovkami, LED žiarovkami, LED pásikmi, dokonca priamo Loxone vie ovládať farebné RGBW pásiky, čiže si viete zvoliť akúkoľvek farbu osvetlenia cez bezplatnú aplikáciu.

Stmievanie

Systém Loxone dokáže viac, než len vypnúť a zapnúť svetlo. Nastavte si intenzitu osvetlenia presne tak ako potrebujete, čím si spríjemnite atmosféru a šetrite elektrickú energiu. Všetky nastavenia viete robiť pomocou vypínačov ale aj mobilného telefónu, tabletu či počítača s bezplatnou aplikáciou od LOXONE.

Svetelné scény

Pre zjednodušenie používania systému Loxone si môžete vytvoriť rôzne svetelné scény. Napríklad si zvolíte scénu ,,Film“ a všetky svietidlá v obývačke sa stmavia, zapnú sa LED pásiky, ktoré vytvoria ideálne prostredie pre pozeranie televízie. Takýchto scén môžete mať viac. Vypínače v našom systéme rozpoznávajú aj dlhé alebo krátke stlačenie, opakované stláčanie alebo dvojklik , čiže na jeden vypínač vieme naprogramovať viacero funkcií teda aj scén.

  • KDE NÁS NÁJDETE
  • Teplická 4571/4,
    058 01 POPRAD