Možnosti využitia

Nová generácia domácnosti na dosah

Individuálna teplota v každej miestnosti

Systém Loxone ma v každej miestnosti vo vypínačoch zabudované snímače teploty a vlhkosti, takže vieme regulovať teplotu v každej miestnosti samostatne. Systém sa automaticky naučí ako sa správa teplota v jednotlivých miestnostiach, ako dlho trvá kým sa miestnosť nahreje prípadne ochladí a potom presne vie kedy ma zapnúť kúrenie alebo ochladzovanie miestnosti tak aby sme dosiahli požadovanú teplotu v požadovaný čas. Berie taktiež do úvahy či sa v miestnosti niekto nachádza, či je sviatok, víkend alebo pracovný deň a podľa toho spravuje teplotu v miestnosti.

Jednoduché ovládanie

Ak sa vám zdá, že máte doma zimu alebo teplo, viete veľmi jednoducho meniť nastavenia teplôt pomocou bezplatnej aplikácie na svojom mobilnom telefóne, tablete alebo počítači. Nepotrebujete žiadne škaredo vyzerajúce termostaty v miestnostiach, všetko viete ovládať z pohodlia sedačky alebo odkiaľkoľvek cez internet.

Šetrenie

Systém Loxone je kompatibilný s akýmkoľvek typom a výrobcom kúrenia a chladenia, takže nemusíte kupovať špeciálne predražené technológie. Pomocou magnetických kontaktov v oknách už nebudete pri vetraní vyhadzovať peniaze von oknom ale systém automaticky vypne kúrenie v tej izbe v ktorej vetráte. Pomocou podrobných štatistík v aplikácií presne viete koľko energie sa spotrebovalo na kúrenie a ochladzovanie miestnosti. Vďaka rôznym prednastaveným módom v systéme viete veľmi jednoducho nastaviť napríklad mód ,,dovolenka" čím sa zníži teplota v celom dome keď v ňom nie ste.

  • KDE NÁS NÁJDETE
  • Teplická 4571/4,
    058 01 POPRAD