Možnosti využitia

Nová generácia domácnosti na dosah

Šetrite s Loxone

Denne prichádzate v domácnosti o peniaze kvôli rôznym zbytočne zapnutým spotrebičom, zapáleným svietidlám pri neprítomnosti alebo prekurovaniu miestností. Systém Loxone dokáže pri odchode z domu vypnúť všetky svietidlá, vypnúť nepotrebné zásuvky alebo odpojiť hlavný prívod vody aby vás neprekvapila prasknutá hadička pod batériou. O vašej spotrebe sa informujete pomocou štatistik v aplikácii.

Využitie vlastnej vyrobenej energie

Firma Loxone už nejakú dobu spolupracuje so spoločnosťou Fronius, vďaka čomu viete do svojho inteligentného domu integrovať fotovoltaiku. Efektívne hospodárenie s vyrobenou energiou zabezpečujú komponenty od firmy Fronius, ktoré sú kompatibilné so systémom Loxone.

Odpojte požieračov energie

Vo svojej domácnosti máte veľa spotrebičov ktoré aj v takzvanom standby móde spotrebúvajú elektrickú energiu. Tieto spotrebiče vie systém Loxone odpájať pri vašej neprítomnosti a tým šetriť vašu peňaženku. Stlačením jedného tlačidla pri odchode môžete taktiež zhasnúť svietidlá v celej domácnosti a nemusíte sa báť že niekde ostalo zasvietené svetlo.

  • KDE NÁS NÁJDETE
  • Teplická 4571/4,
    058 01 POPRAD